| alexandraispas a întrebat:

am varsta de 16 ani si am strungareata care ma cam deranjeaza k se vede foarte urat cand vb sau cand rad, as vrea sa imi pun aparat dentar mobil se mai poate pune la varsta aceasta? daca nu, ce aparat dentar costa mai putin ca stau cam prost cu situatia financiara

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Stai linistita, nici nu ai idee ce fermecatoare poate fi o fata cu strungareata. Totusi, pentru linistea ta, consulta un medic stomatolog.