| ANONIMANONIMI a întrebat:

Am vazut un interviu cu Denisa Raducu manelista si spunea ca e virgina, voi ce credeti? o fi chiar adevarat?laughing))

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Cum crezi ca a ajuns celebra? evident ca nu mai e.A trebuit sa platesca sa ajunga sa cante...cum fac toti manelisti.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi pasa daca e sau nu, la vremurile actuale cam multe nevirgine se gasesc prin oras si la tara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar crezi ca ne uitam la tampenii de genul si ne pasa de astfel de personaje?