| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Am visat intr-o noapte(acum vreun an si ceva) asa: Era seara de Halloween si parca eu eram pe coridorul pe care este clasa mea de la scoala. Deodata apare vampirul Edward(din Twilight) si parca mi-a zis sa nu mai merg la scoala in seara aia si niciodata. Si erau toti colegii mei acolo si se uitau ca la felul 3 deoarece ma stiau ca neavand prieten si etc. Si dup aia, in vis, in fiecare noapte (dar in vis, nu in realitate), mergeam cu el intr-un fel de poiana in vf. muntelui din spatele scolii(stiu, seamana cu Twilight dar asa am visat). Si parca intr-o seara in vis venise bunica mea la mine iar mama a zis ca trebuia sa doarma bunica acasa la noi si eu nu aveam loc sa dorm si mi-a zis:"Du-te la prietenul tau si stai pana ce pleaca bunica". N-am avut nimic incotro ca oricum in fiecare noapte eram cu el. Si cand eram cu el, ma lua in carca si asa parca zburam deasupra orasului. Mai multe din vis nu imi amintesc, dar sigur are o semnificatie. Ce inseamna, si mai ales, cum sa fac sa il visez iar? Pentru ca a fost extraordinar de frumos, cred ca cel mai frumos vis. Mersi. Va rog raspundeti-mi cat mai multi si cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Marius_5472 a răspuns:

Asta este o intrebare buna... nu stiu cum sa visezi din nou visul iar intrebarea ta ma induce in eroare. Este cam greu de crezut ca ai retinut un vis de atat de mult timp; daca ar fi fost un cosmar atunci ar fi mai usor de crezut dar asa nu stiu poate ii pusa la misto intrebarea s-au ai omis o parte a intamplari si trecand la intrebarea principala unele visuri chiar au semnificatie dar asta nu prea cred sa aiba si iti zic si de ce nu are: daca l-ai visat un de un an eu nu cred ca nu ai mai fost la scoala aia si de asemenea nu cred ca s-a intamplat ceva asa ca fi fara grij.

5 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Te-ai uitat prea mutl la twilight si ai fost prea fascinanta de el incat ti-ai creeat propriul tau vis.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Nu, ca atunci cand am visat, nu vazusem decat o data filmul. Si nu ii dadeam asa mare importanta, adica nu eram inca fana. Visul m-a schimbat si am inceput sa fiu o fana Twilight.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Ba da inca sunt la scoala aia...in ultimul an...e posibil sa se intample cava anul asta?

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Deci chiar l-am visat de vreun an...l-am tinut minte in primul rand pentru ca am notat tot ce imi aminteam in jurnal si mi-am tot adus aminte de el.

| Andryez a răspuns:

Da exact, cum zice intr-un raspuns mai jos, esti obsedata de personajul din film, si subconstientul tau, a creeat o imagine a persoanei iubite de tinewinking