| crissadeea a întrebat:

Anul acesta termin generala si doamna diriginta vrea sa facem un banchet in care sa avem ca tema Bal Mascat! Deci trebuie sa ne costumam si nu am nici o idee! Ma puteti ajuta? Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Schelete
Stan sau bran
Zombie
Vampir
Personaje din anime-uri
Terminator 2
Mihai Viteazu si ceilalti eroi din trecut
Actori din filme
Cersetor
Betiv

3 răspunsuri:
| lecsy a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres este cea mai cautata masca si o poti asorta la orice rochie sau costum :D

| crissadeea explică:

Eu as fi vrut ceva mai colorat :-s. ceva care sa atraga atentia pentru ca facem si un concurs cel mai amuzant costum :-s

| Budau_Daria_1991 a răspuns:

Costumeaza-te in doamna diriginta.