| Andreicalin a întrebat:

Buna anul acesta trec pe a 8-a am auzit ca e usoare si ca trece repede.Am 6 prieteni buni cu care ies pe afara ce vreau sa va intreb este cum este viata de liceu primele saptamani din a 9a o sa imi fac prieteni repede sunt timid o sa supravietuiesc? Sunt foarte glumet si de obicei ii fac sa rada pe ceilalti.

2 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

S'ar putea sa supravietuiesti, sa-ti faci colegi noi, s'ar putea sa nu.

Depinde unde te repartizeaza, poate pici in clasa cu niste cocalari care nu accepta glumele tale, poate pici intr'o clasa intelegatoare.

| Sebiii a răspuns:

Primele saptamani de liceu vor fi cele mai grele
cel putin asa a fost la mine
nu ma acomodasem imi era dor de colegii vechi
si eu sunt ca tine glumet imi place sa fac oamenii din jur sa zambeasca, dar cu toate astea mi-a fost greu sa ma acomodez
Dar dupa aceea a fost totul ok
imi iubesc colegii si vei vedea ca anii de liceu sunt cei mai frumosi:X
Bftahappy