| KimJuRi12 a întrebat:

Bună, as avea nevoie de o părere. Care credeți ca ar fi mai convenabil sa cumpăr dintre skate, Pennyboard, role sau hoverboard? Vreau sa îmi cumpăr dar nu știu dintre care sa iau...

2 răspunsuri:
| Cosmin89321 a răspuns:

Ba, hoverboard-urile, trotinetele electrice sunt cam expirate, in 2019 au ramas.
Sa fii skater e de rahat, cred ca era fain pana in 2014.
Pennyboard-ul e nasol de cand exista.
Numai oameni fara personalitate se dau pe skateboard/pennyboard/trotineta/bmx pentru a avea ceva al lor, ceva care sa umple golul.

Am vazut ca ai 12 in nume, presupun ca vine de la varsta, nu stiu daca esti fata sau baiat, dar oricum esti cam mare pentru role si ce ti-am scris mai sus e legat de viata sociala mai mult decat de obiectul in sine, adica esti privit/a urat de multi oameni daca iti iei alea de mai sus.

Ce mai ramane ar fi o bicicleta daca nu ai, poti face scheme mai faine pe bicicleta decat pe toate alea de mai sus daca ti ar placea sa impresionezi.
Ai putea in schimb sa iti iei un instrument muzical ca si alea-s faine, sau macar se mergi de cateva ori la ore pentru a vedea daca iti place unul

| Anonim2682008 a răspuns:

Dacă vrei mai convenabil nuți lua hoverboard, dacă ești fată poți alege dintre role și Pennyboard
Dacă ești băiat nuți recomand rolele (vei părea destul de penibil)