| stfbaaa a întrebat:

Bunahappy
As avea o intrebare in legatura cu catelusa mea.
Ea pana acum nu a avut niciodata pui, si nici vreun contact cu alt caine sa zic asalaughing..Se intampla ceva din punct de vedere al sanatatii daca nu e data niciodata?:-s.
Am auzit la un moment dat ca exista un dezavantaj in toata chestia asta. sper totusi sa nu fie nimic grav.
Dau fundahappy[ scuzati categoria]

3 răspunsuri:
| aFurisit a răspuns:

Si eu am avut aceiasi problema cu catelusa mea, da` n-a rezistat blushing si si-a gasit un "Fat Frumos Catelandru`" laughing

nu8 se intampla nimic daca ramane Fecioaralaughing), doar ca o sa fie naspa pentru ea, cum e si la oamenii. fiecare are nevoile lui whistling laughing

Tu cum te-ai simti daca nu ai face "huta huta" niciodataI don't want to seeblushing, haaaaaa?! laughing whistling

| ancaval a răspuns:

Musai sa o dai odata, ca daca nu inebuneste ii se urca hormonii la cap. Eu pe a mea nu am dat-o si nici nu vreau sa o dau, dar pana la urma nu am de ales.

Răspuns utilizator avertizat