| anonimlove a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Exista vreun program care sa-ti modifice vocea in timp real...Adica atunci cand vorbesti cu o persoane pe mess sau pe skype, vocea sa-ti fie schimbata din baiat in fata sau din fata in baiat?
Daca exista va rog spuneti-mi si mie... dau funditabig grin...

3 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Inca nu s`a inventat asa ceva

| Armand_4581 a răspuns:

Personal am cautat un asemenea program dar nu exista, exista insa un aparat care se conecteaza la unitate si are un microfon special. Microfonul poate modifica unda de sunet a vocei tale dintr-un mic buton, pe scurt iti face vocea mai groasa sau mai subtire.Nu stiu cum se numeste aparatul dar nu este pentru persoane Civile.

| renata2121 a răspuns:

Este asa ceva, dar nu ca sa iti schimbi vocea din fata in baiat ori viceversa...Este sa iti schimbi vocea in una de adult,subtire, groasa, etc.Intra pe acest link: http://clownfish-translator.com/download.html.Dar cred ca e doar pentru skype.Dar poti sa vezi daca merge si pe Messenger. Sper ca ti-am fost de ajutor.