| karakedi13 a întrebat:

As avea si eu o nelamurire.
Acum cateva zile stateam la PC, m-am ridicat sa merg pana la un raft sa iau ceva si cand am revenit la PC trebuia sa raspund unei colege pe mess. Pana aici nimic interesant. Dar, cand trebuia sa scriu am observat lipsa abilitatii ochiului drept care cred ca era inactiv din punct de vedere vizual, doarece vedeam doar jumatate din ceea ce scriam si cand ma uitam in oglinda imi vedeam numai jumatatea fetei. Dupa o scurta perioada de timp mi-am revenit, si acum sunt O.K., dar as vrea sa stiu daca a mai trecut cineva prin asta si sa-mi spuna si mie ce a fost de fapt... de asemenea precizez faptul ca am dioptrii de -1 si am ochelari pe care nu prea ii port. Va multumesc pentru timpul acordat citirii si astept raspunsuri. O zi buna va doresc!

2 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

In oglinda nu ai cum sa iti vezi doar jumate de fata, trebuie sa te vezi "intreaga" chiar si cu un ochi

| nechitagabriel a răspuns:

Întrebare, ai stat foarte mult la calculator în ultima vreme? happy