| Eusinimenialtabuzz a întrebat:

Buna as dori sa devin reprezentant oriflame am comenzi si nu stiu cum dar am citit pe net ca am termen 18 zile e adevarat? pentru ca clientii imi dau banii numai cand le dau produsul daca da va rog dati un mail la loriloredana0000@yahoo.com sau scrieti aici pe site cine doreste sa ma inscrie si pe mine va rog e chiar urgent si imi doresc mult sa si devin voi avea comenzi luna de luna pentru ca am multi clienti care doresc de la oriflame si nu cunosc alti reprezentanti. Multumesc

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Te inscriu eu cu placere e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| StefaniaCOriflame a răspuns:

Buna, eu sunt lider Oriflame, inscriu persoane interesate sa devina reprezentanti Oriflame. Add catarama_stefania si te voi introduce in echipa mea cu mare placere!