| Alexandra13_2546 a întrebat:

as dori sa gasesc un profesor particular de matematica in orasul Baia Mare deoarece am nevoie disperata de unul. As vrea ca profesorul sa fie mai ieftin si sa explice bine. Sau daca aveti sa-mi dati link-uri de la siteuri din astea cu mate. va rog frumos. multumesc anticipat

1 răspuns:
| niku93 a răspuns:

Vine teza? mai bine cumperi tu maine dimineata ziarul, si suni un meditator...ori cum, matematica de cls 6-8 nu e chiar asa de grea