| SpigiBb a întrebat:

Buna as dori sa imi fac un alt id de messenger problema este ca nu stiu ce nume sa aleg de aceea cer ajutorul vostru!

App:sa nu fie de genu BOSS etc as dori ceva mai original daca se poate si pe engelza (preferabil)sunt mai pretentios ca sa aveti o idee id meu va fi (standby)dar numele nu stiu care sa mi-l pun as dori un nume de genu BlueFashion-un exemplu care ar fi dragut... dar vrea ceva si mai original si special Va Rog mult cei cu imaginatie Multumesc

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pai.pe mine ma cheama iustina si mi-am pus la un id "ywss" la altu'"ywssty" inlocuieste asa :i-y u sau v=w c=ca. si tot asa mai scrie si un numare de ex anul tau de nastere cau ar fi"78" sau intelegi ce vreau sa zic.si mai baga si un eu sau ceva tot de genu... spor la lucru

| SpigiBb explică:

Da...numele meu este vlad...dar nu vreau un id cu numele meu vreau altceva care sa fie mai special.ami original.nu am imaginatie.de aia am apelat la voihappy