| reptila a întrebat:

Aş dori să întreb dacă a comandat cineva de pe west-coast.ro şi dacă sunt siguri? Şi thehood.ro, sunt şi ei siguri?

2 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Thehood.ro sunt siguri am comandat si eu... dar dupa west-coast.ro nu stiu, probabil sunt si ei la fel de siguri!

| ChainSaw09 a răspuns:

Salut, eu recomand site-ul west-coast.ro! cu toate ca nu trimit colete ramburs si trebuie sa platesti inainte cu cardul sau la banca sunt foarte seriosi! Saptamana trecuta miercuri am facut si eu o comanda de pe acest site, iar astazi mi-a ajuns, dar s-a meritat timpul de asteptare, produse de calitate si o mica surpriza din partea lor de care m-am bucurat happy Recomand pe baietii astia, cat despre thehood nu stiu pentru ca nu am comandat nimic... Sper sa iti fie de folos raspunsul. Salut