| kate141995 a întrebat:

as dori si eu idei de discurs (deoarece maine trebuie sa tin un discurs la scoala )prin care sa i conving pe elevi sa ma voteze pentru a deveni director la asociatia sportiva! funda

1 răspuns:
| Andruschaaa a răspuns:

Buna ziua! Ma-m înscris la această competiție deoarece vreau sa demonstrez ca am potențial și pot face cele mai bune schimbări pentru noi cât și pentru cadrele didactice. Și anume adăugare la mai multe activități sportive sau în fiecare săptămână sustinânduse concursuri sportive pentru a ne distra. De asemenea cred ca ma puteti vota cu încredere deoarece sportul pune sângele în mișcare iar asiguranta noastră la o viață mai bună este calea sportului și ai activității sportive. ☺