| KittyCAT01 a întrebat:

Buna happy
As dori si eu sa stiu cum desfac o sticluta de parfum (pare a fi capsata cam asa ceva) pentru ca am parfum de acelasi fel (fara atomizor) si as vrea sa il pun in sticluta!
Nu vreau raspunsuri gen sa cumpar atomizor, vreau raspuns la ce am scris mai sus happy
Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intelege nimic. Sticluta este cu atomizor/pulverizator? Daca este capsata, poti sa o desfaci cu o lama groasa (cutit de exemplu) dar nu ai sa mai poti stringe la loc, ca sa o poti folosi.

| romaniaTEiubesc a răspuns:

Incearca cu o seringa.