| cooola a întrebat:

as dori si eu un program de decupat poze...sau daca aveti gimp.imi puteti explica cum decupez o poza...intelge-ti voi. vreau sa iau doar o parte dintr-o pozabig grin...multumesc

5 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Cu Picasa se poate si este usor de folosit.

O seara placuta!

| daniDeeDee a răspuns:

Picasa sau PhotoFiltre

PhotoFiltre e foarte usor de folosit.
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu PhotoScape, e suuper simplu. Si poti sa le si modifici, imi place mult programu`!happyIti explic cu mare placere, daca il ai pe asta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum as putea descarca si eu un program pentru decuparea pozelor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau unul! am picasa dar nu stiu cum se decupeaza pe el?