| Dianaa94 a întrebat:

As vrea niste idei pentru sunphoto(ce as mai putea >face)-daca nu stiti despre ce este vorba:este un site precum hi5(dar daca vrei pui poze cu tine daca nu nu) si fiecare persoana are albume cu vedete, filme indiene, poze artistice orice(ca sa vedeti intrati pe sunphoto si vedeti acolo utilizatori). Pe acest site se pot face si concursuri ca..."cine este x?", cine este mai frumos/frumoasa? ect etc.

Ms :*:*

2 răspunsuri:
| Bibi_8696 a răspuns:

.Si eu am cont pe Sunphoto; x.Pai poti sa iti faci :
About me
Concursuri
Benzi desenate
Albume pentru alti utilizatori
Poze speciale ca sa le copie altii. Sau altele depinde ce vrei si tu.

| KisaragiSaya a răspuns:

Da poti sa faci orice album, cu diferite idei cat mai originale. Poti face ca ex. ce ai zis tu: concursuri- cutare vs cutare..., albumul cu tema de salut, un album cu prieteni tai de pe Sunphoto, unul in care sa adaugi conturile pe care le apreciezi tu, ba chiar unul in care poti pune orice intrebare doresti happy, unul cu elimina actoru sau vedeta ce vrei, poti face un album prin care sa ti la curent orice se intampla despre vedete. Mai pe scurt poti face ce album vrei tu happy, poze cu tine, poze artistice, orice.