| Victoria_8725 a întrebat:

As vrea niste pagini de Facebook cu statusuri.

7 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Buna!

http://apps.facebook.com/mynewphrases/list.php [daca nu se deschide pagina intrii p facebook -> Aplicatii -> Phrases new -> Mai multe aplicatii ]
Gsesti foarte multe;)
Si eu imi iau statusuri tot de acolo;)) am chiar si o aplicatie :d
-> http://apps.facebook.com/mynewphrases/apps/?id=46651534

| Victoria_8725 explică:

Asa...si care-i problema ta?!raised eyebrows
Frate ce stupizii suntetii...
Ce va doare pe voii capu ce fac eu?

| Victoria_8725 explică:

In primul rand cum scriu eu pe net ii problema mea.
Si inteligentule asta nu inseamna ca asa scriu si la scoala.

| Victoria_8725 explică:

Nu...Nu ii adevarat.pe net scriu cum mi mai comod.winking

| Pirkko a răspuns:

Victoria, salut!
M-am uitat la intrebarile tale si am remarcat ca esti lenesa si agramata. Iti faci temele pe net, n-ai citit nimic toata vara dar ai fost foarte activa pe mess si pe facebook. Ce proiecte de viitor ai, draga mea? La facultate vei intra, nu-mi fac griji! Vrei un alt gagic? Se poate rezolva...

| Pirkko a răspuns:

Ma doare capul ca nu stii sa scrii romaneste, agramato! "Suntetii", "voii", asa?

| Pirkko a răspuns:

Ba da, asta inseamna! Cand stii cum sa scrii, o faci cum trebuie in orice circumstanta. Tu nu stii, esti agramata.
Multumesc pentru apreciere, sunt inteligent, e adevarat. Ma mir ca ti-ai dat seama! Nu pot sa-ti intorc aprecierea pentru ca tu nu esti. Te pup, facebook... La bucatarie cu tine!