| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! As vrea sa aflu si eu pareri despre liceul lucian blaga (FILOLOGIE) constanta caci as vrea sa ma inscriu! Eu am media 8.94( as fi avut o medie mai mare dar la evaluarea asta.winking si vreau mai mult profil uman(filologie mai ales) sau servicii mi-ar mai placea. Ce alte licee de filologie sau stiinte sociale, fara bilingv imi recomandati in CT? orice parere e binevenita
VA multumesc anticipat si voi da funda raspunsului cel mai concret, folositor!

Răspuns Câştigător
| EBE a răspuns:

Pai cu media ta Liceul Teoretic "Decebal" Constanta are profil Uman Stiinte Sociale, dar mai bine uite un link: http://www.admitereliceu.ro/institutii?judet=15
mult succes:*