| Deny_9508 a întrebat:

Buna!
As vrea sa cer parerea la mai multi in legatura cu un baiat.
El are 26 de ani si eu am 18. Ma tot cauta de cateva luni.
Arata foarte bine, intr-adevar ma atrage dar simt ca nu este ceea ce caut eu, si in plus pare golan, cred ca e interesat de mai multe fete nu numai de mine.De cateva zile ma suna mereu si vorbim, a inceput sa-mi placa de el.Aseara cand am vorbit cu el m-a intrebat daca insistenta lui duce la un final si eu i-am raspuns ca nu sunt ceea ce cauta el, ca dupa parerea mea el are nevoie de o fata de varsta lui, si eu la randul meu am nevoie de un baiat serios nu de un golan ca el big grin atunci mi-a raspuns ca nu conteaza varsta si ca numai daca eu ii dau voie el o sa-mi demonstreze ca nu este asa cum cred eu ci altfel.Eu acum nu stiu ce sa mai fac.
Mintea imi spune ca nu e de mine dar inima spune contrariu...
Il vreau pe el dar nu vreau sa sufar...
Voi ce parere aveti?
Astept raspunsurile voastre...

1 răspuns:
| lenuta_2399 a răspuns:

Draga Deny, putin probabil ca este interesat numai de tine, de fapt logik sa fi vrut ceva serios gasea una de aproximativ virsta lui, asa ca ai grija! Daca vrei sa-ti pui norocul la incercare poti sa incerci sa vezi ce anume vrea el de la tine, dar nu te atasa prea mult de el!