| michyy a întrebat:

as vrea sa dau si eu la liceul pedagogic... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| D A R i U t S s A a răspuns:

Este o idee buna mai ales daca iti plac copii
Mai intai trebuie sa ai o medie peste 8. 50 cam asa din cate stiu eu si la inceput trebuie sa dai niste teste.
1 de cantat sa vada daca ai ceva ureche muzicala
2 de desenat.deoarece trebuie sa le desenezi copiilor
3 de dictie deoarece trebuie sa le citesti povesti copiilor.
Si dupa poti urma liceul pedagogic
dupa urmarea liceului poti sa te angajezi direct ca educatoare.happy Si sa urmezi o facultate.
Mult succes in implinirea visului.:* si sper sa reusesti
:*pupici.

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

O idee foarte buna din punctul meu de vedere(mai ales daca esti fata ) acest liceu e foarte bun! Tot ce trebuie e sa-ti placa si sa iei note mari! daca inveti nu mai conteaza liceul! bafta!

| michyy explică:

Si cei care sunteti acolo la liceu sau ati fost cum e?

| cristina_7560 a răspuns:

Fain si eu vreau tot la pedagogic, mi se pare o idee buna.bafta sper sa intri:dwinking

| cristina_7560 a răspuns:

Ai intrat>?