| Alecssandra_8257 a întrebat:

As vrea sa devin mai fitoasa! spuneti-mi sh mie cum sa ma comport, cum sa ma imbrac, cum sa vorbesc? nu vreau raspunsuri de genu ca nu trebuie. sa fi fitoasa etc. Fundaa!; x

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Imbraca`te in mult roz,cu ruj roz,cu palarie eventual,da`le replici mai aparte,daca te intreaba ce faci poti sa le zici "tu bine eu?",nu baga lumea in seama,mergi cu capul pe sus,lasa ti parul desfacut,sa fie lung si indreptat cu placa,fa`ti un mers aparte prin care sa dai din fund, gesticuleaza mult, dai fraze istete si fi mereu in centrul atentiei.

1 răspuns:
| OmNom a răspuns:

Iti spun un sfat dar nu sa fii fitoasa sa stii ca o persoana fitoasa are multe de pierdut chiar si prietenii deoarece daca iti doresti sa fii fitoasa cu o persoana care iti place sa ii atragi atentia ai sa te inveti sa fii asa si apoi ai sa te pori urat cu bff-urile tale ...asta cred eu despre unele persoane fitoase sa stii fara suparare nu imi plac persoanele de acest gen. eu cred ca esti o pers destul de buna si de normala si nu cred ca ar fi bine sa te schimbi!
Sper ca te-am ajutat sa iti schimbi ideia de a i fitoasa si daca nu! mult noroc.
by eu. pa