| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar un Samsung wave 525 La fleur si vreau sa va intreb, pe cei care au telefon de asta, cum se comporta. daca face figuri, cat tine bateria, daca merita sa imi iau, etc. funda pentru cel mai complet raspuns :*

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Eu am telefon din asta :X Deci pot sa spun ca sunt multumita de el.l-am scapat de vreo cateva ori si a rezistat nu s-a stricat spre deosebire de celelalte telefoane cu touch. Bateria la mine tine cam 3 zie.dar tin sa mentionez ca eu ascut muzica ff mult.cand ma duc undeva ascult muzica in tranvai, bus etc pana ajung unde trebuie sa ajung.pana la scoala de ex, inapoi etc. Am card de 4giga.am aproximativ 1000 de melodii pe ellaughing. merge ff repede chiar daca e aproape plin si cardul si memoria telefonului. pozele le face ff fain.cat despre baterie.de ex in drum spre Romania am ascultat muzica la casti pe el de la 4dimineata si s-a descarcat la 22 seara.dar am ascultat muzica incontinuu cu mici pauze cat am fost la baie in rest.am scris si mesaje etc.deci tine destul de mult zic eu. Asa ca dupa parerea mea se merita sa ti-l ei.e ff bun.Acum tu alegi.Baftawinking

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Da, si eu am avut telefon de asta momentan am un Nokia n97, in fine.
E un telefon superb perfect pentru o fata din punct de vedere al designului.
Bineinteles, daca e nou iti garantez ca nu face figuriwinking
Doar sa nu-l cumperi de la altul si sa aiba ceva defectiuni.
Pai eu vorbeam la telefon cam 3-4 ore pe zi si imi tinea bateria pana la 4 zile.
Si da, e putin, dar eu eram toata ziua cu el in mana ba vorbeam ba stateam pe mess ba trimiteam mesaje, nu il lasam deloc.
Dar daca nu stai asa de mult cu el in mana sigur va tine mai mult.
Da, merita sa ti-l iei, are 5 mega, arata super cu florile alea, e super tare.
Succes!

| medgirl a răspuns:

Buna,eu mi l-am cumparat cu exact 3 luni in urma si sunt foarte multumita de el.Eu de exemplu am ales din multe telefoane si pentru mine se potriveste tocmai el.
Sa incep cu exteriorul-perfect pentru o fata.
Camera este foarte buna, de 3.2, dar face poze foarte curate si clare, zoom-ul la fel.Senzorul lucreaza destul de bine, memoria e maricica, dar oricum este nevoie si de card.Bateria tine mult(asta ma deranja la fostul telefon), depinde cat il folosesti, dar eu sincer il chinui mult si totusi bateria rezista! Bluetooth-ul e de 3.0, deci iti dai seama ca e ok.Stiu si eu, ca inainte de a cumpara ai multe curiozitati, dar acum totusi numai stiu despre ce sa mai spun.

Pentru alte detalii:http://www.gsmarena.com/samsung_s5250_wave_2-3400.php

Si daca ai alte intrebari in legatura cu telefonul, imi poti scrie pe privat.