| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi fac cont pe o retea de socializare[nu este vorba de facebook]
Si as vrea sa imi pun un "nume" dragut,dintr-un cuvant,care sa semene cu o porecla[De exemplu ma numesc Ioana si porecla mea e Doodle]
Ceva frumos, simplu si dragut[dar nu Piti style]
Dau funda la cat mai multe idei de nume

4 răspunsuri:
| dєdєloaia a răspuns:

Iunniia,e foarte dragut si simplu...batting eyelashes (asa ma cheama pe mine! big grin)

Iuanna happy

iDoodle laughinghaha
pur si simplu "Doodle", daca asta e porecla ta.
sau...DoodleGirlwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doodle e doar un exemplu, nu e porecla meawinking

| Skate_Vlad_1990_lSFJ a răspuns:

Poti sa spui doar Doodle sau Doodle R Awrr, Doodle Ioana, DOOD, Dudi, Doodlina. Funda?

| Floree99 a răspuns:

Yoyo, Io Sweet, Black Angel, Angel Style, YoaDoodle, Yoa Cool, Sweety Girl...etc.winking