| Scikofit a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog pentru proza. Tematica inca nu am ales-o, dar cu siguranta nu va fi un blog culinar ci ceva legat de viata, adolescenta, viitor, etc. As avea nevoie de un nume si chiar nu am idee ce sa aleg. Putin ajutor?happy

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai bine este sa te decizi la subiectul acestuia si pe urma alegi denumirea.
Ca si platforma ti-as recomanda www.ucoz.ro - e destul de usor de utilizat si-ti ofera numeroase optiuni pentru dezvoltarea site-ului.

| Neagug27 a răspuns:

Proart
Zwiz
ProzoType
RoTalk
My Blog
Fixxy
ProFiction
Z-Novel
My World
Love-Word
Foreword
The Maniac Reader
Amesteca numele tau cu ceva legat de blog.Succes!