| gabytzza94 a întrebat:

Buna as vrea sa imi spuneti si me*e mai multe statusuri de indiferenta sau de frumusete ceva de genu

Răspuns Câştigător
| Dariuz a răspuns:

Imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse, oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine!

Ii curg lacrimi pe obraji. Vrei sa le stergi.dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenta! E un gest de indiferenta!

Am uitat ce ti-am spus si cum eram `nainte. N-am uitat sa te iubesc, doar ca nu-mi aduc aminte

Tu nu ma crezi cat te iubesc! si nici nu`ti pasa cat ma doare, indiferenta ti`o citesc. Pe fata ta nepasatoare

Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez.

Am învatat sa nu fac pe nimeni o prioritate în viata mea, atâta timp cât eu în viata lui sunt doar o optiune!

Mai bine lasa:-j Fa`te ca nu`ti pasa!

haide sa vorbim matur de tot ce imi spui tu mie pe mine ma doare-n c*r

shhhtt... stiu deja

mai cauta aici
http://statusuri.nighttime.ro/Statusuri-de-Indiferenta-noi-pagina-1.htm

funda?

1 răspuns:
| pisikutza a răspuns:

Statusuri.ro! funda?