| Theodora1234 a întrebat:

As vrea sa incep sa slabesc putin(nu ca as fi prea grasa, doar ca nu vreau sa se ajunga la asta). Multe persoane mi-au zis sa alerg dimineata, doar ca nu prea am timp. De asemenea nu pot sa practic nici un sport, pentru ca am meditatii si nu pot sa le fac pe toate odata, deci practic singurul sport pe care il fac e cel de la scoala. Vroiam sa aflu parerea voastra despre ce ar trebui sa fac/mananc pentru. a nu ma ingrasa. Dau funda :*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mergi frumusel la medicul de familie si discuta cu el acest subiect. Gura lumii nu este o solutie fericita.