| YLLL a întrebat:

as vrea sa invat sa fac remixuri, sa leg piese, sa tau din ele. sa pun efecte:d
dar cred ca este cam greu. daca stiti un program simplu, un site romanesc, unde scrie cum se face, sau ceva videoclipbig grin
multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mixmeister fusion sau virtual dj ...search youtube

3 răspunsuri:
| YLLL explică:

Urasc programul asta. butterfly.:]]
de multe ori am incercat sa lucrez in el da tot timpu mi se bloca, si tot ma enervamlaughing)

| butterfly_8338 a răspuns:

Poti sa incerci programa Windows Movie Maker(e foarte usor de folosit, dar nu sunt asa de multe posibilitati, dar pentru incepatori e destul de buna), iar tutoriale gasesti si tu pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un variant bun este TrackAx eu cu acesta fac remixuri si se primeste...