| Shadow1502 a întrebat:

Buna, as vrea sa ma transfer pe semestrul 2 (clasa a9a) vreau sa stiu daca printre voi sunt copii care au intrat la alt liceu si alt profil cu media de pe sem 1. Va rog sa imi raspundeti cat mai repede

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista. Pentru transferul in timpul clasei a IX-a se ia in considerare media de admitere in liceu, aceasta trebuie sa fie cel putin egala cu a ultimului intrat la profilul unde vrei sa te transferi.