| muceacitalinda a întrebat:

as vrea sa ma tund dar nu stiu cum. mentionez ca am parul foarte lung pana la fund... vreau sa ramana tot lung doar sa ii dau un model. fara breton. prima data m-am gandit sa imi fac in v si asta si vreau sa ramana tot lung doar sa ii fac o forma. vreau cat mai multe forme si tunsori pentru parul lung. dau funda si vot

1 răspuns:
| Bastett a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi va trebui sa scurtezi din el si n-ai cum sa ai parul la fel d lung ...chiar si atunci cand ii dai forma tot scurtezi putin