| allyna123 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi spuneti sau sa-mi dati un link unde pot vedea ce pot sa mananc timp de o saptamana(la micul dejun pranz si cin sau intre ele) sa am o alimentatie echilibrata. multumesc fundita(scuze categoria)

1 răspuns:
| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
Poate e prea târziu acum sa îți răspund, însă voi face o încercare.
Eu te sfătuiesc prima data sa consulți un nutriționist. El e mult mai competent în acest domeniu.
Însă îți pot recomanda și eu un site cu o dieta, nu știu cât de mult te ajuta, dar ți-l voi lăsa mai jos!
Numai bine!

https://www.google.com/......766733/amp