| Shiveer a întrebat:

as vrea sa stiu care sunt cele mai bune filme pe care le-ati vazut, de preferat psihologice, dar vreau sa aud cat mai multe pareri. Dau funda celui care mi-a recomandat filmul care mi-a placut cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| Gickanho a răspuns:

Hmm
sherlok holmes

4 răspunsuri:
| kat2108 a răspuns:

Mr. nobody are o idee foarte interesanta, despre alegerile pe care la facem, s-ar putea sa iti placa
il gasesti de downloadat pe filmealese.com

| noname1 a răspuns:

Hard candy! psihologic

| ShadyFanMuthafucka a răspuns:

Hmm.poate nu te intereseaza dar iti zic un film gangsta, in opinia mea cel mai bun: Shottas. droguri, bani, femei, si tot ce inseamna viata reala

| Rynna a răspuns:

Mie una mi-a placut Sucker Punch...nu e intocmai psihologic dar e genial filmul