| l0rre a întrebat:

As vrea sa stiu cator din voi va place muzica coreeana, grupurile coreene. Daca va plac, care sunt acestea?

5 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Si eu ascult :X

| KimMinYoung6 a răspuns:

Si mie imi place
MBLAQ,TVXQ,Bigbang,Nu'Est,Block B,B.A.P,BTS,Topp Dogg, Alphabat, A-Jax, Vixx, Teen Top etc

| LIPICIOASA a răspuns:

SuG and the gazette, Cool, inuyasha

| ByaByutzza a răspuns:

Imi place mult muzica coreeana si ascult mai multe trupe de baieti si una de fete. Trupe de baieti:U-kiss(favorita mea)MBLAQ, NU'EST(DESI AI NUMAI O MELODIE), SHINee, Super Junior, Taken.Si trupe de fete ascult doar una:4MINUTE(si de la girlsgeneration mai ascult dar doar cateva mel :rundevilrun si Oh!)Mai ascult si BINGBANG dar numai fantasticbaby si G-DRAGON-heartbreack