| JustShadows a întrebat:

Buna!happyAs vrea sa stiu ce trebuie sa fac, ca sa pot primi prin mail atunci cand cineva(oricine, absolut orice utilizator TPU.ro)posteaza o intrebare.Primesc doar cateva mail-uri cu intrebari cam de la aceleasi persoane.Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac sa primesc "instiintarea"pentru toate intrebarile postate? Va multumesc, sa aveti o zi buna!happy

Răspuns Câştigător
| 20.mvf a răspuns:

Nu prea cred ca au pus obtiunea asta, si asa au un trafic prea mare. Ar insemna sa primesti cam 10-20 de mailuri la fiecare 2-3 minute. Mai eficient ar fi sa arunci mereu cate o privire pe prima pagina.

2 răspunsuri:
| JustShadows explică:

Mm nu conteaza, as vrea totusi sa incerc sa-mi"desenez"cuvintele si in "listuta"celorlalti, dar cu timpul poate ca vor mai aparea prieteni si la mine in lista, multumesc pentru raspuns Anka.happy

| anka a răspuns:

Primesti instiintari doar de la cei care sunt in lista de prieteni. Daca vrei de la toti trebuie sa ii pui pe toti in lista de prieteni. Ar fi cam obositor sa citesti toate intrebarile postate nu crezi?