| hazza4ever a întrebat:

As vrea sa stiu cum este viata in Colegiul National Gheorghe Sincai, filologie? Am auzit ca se invata extrem de mult, si ca profesorii cer bani ca sa te treaca clasa x_x Este adevarat? As vrea sa dau la Sincai, dar toate zvonurile astea m-au pus pe ganduri sad

1 răspuns:
| Adelina_Dulce_1990 a răspuns:

Draga mea, cauta clasamentul liceelor din juetul tau. Daca chiar te preocupa filologia, cauta-l pe cel mai bun. Liceul clasat pe locul I este Alexandru Ioan Cuza din Focsani. Sper ca ti-am fost de ajutor.