| Ruxu a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca pot slabi 2 kg in 2 saptamani si ce trebuie sa fac? Eu m-am gandit sa nu mai mananc paine, dulciuri, prajeli, sa nu mai mananc dupa 7 seara si sa fac 30 de minute sport in fiecare zi.Multumesc

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Heii. PAi ai putea incerca sa numai manaci multa paine si noaptea dupa ora 7 sa nu te indopi.INcearca niste salate un gratrel[piept d e pui la gratar.]Vitamine s a nu ei ca`ti afce pofta de mancare.Ai putea sa mergi prin parca cu fetele sau de una singura la elergat sau sa faci ceva miscare 30 minute. DAca ai burtica fa abdomene e fft bine. eu am resit sa slabesc facand aceste lucruri succes si tie Roxy.kiss

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Varianta ta este corectă și utilă dar trebuie să o respecți mult timp pentru sănătate și apoi pentru aspectul exterior.
Pa, pa.

| Zmeura a răspuns:

Exista foarte multe metode de a slabi daca scrii pe google casesti ogramada de site-uri o sa ti dau eu cateva folositoare:http://cumsaslabesti.ro/......rapid.html
http://cumsaslabesti.ro/......mult-.html
http://cumsaslabesti.ro/alimentatie.cate-mese-pe-zi-sunt-recomandate.html
http://www.infoslabire.ro/......asi.html.A da si poti manca paine neagra.:* xoxo

| MeduzaInaripata a răspuns:

Este o idee buna. Dar sa nu incerci sa slabesti prin infometare. Exista o dieta foarte buna pe baza de ciorba de varza. Daca te tii de ea, e chiar foarte eficienta, am auzit ca multe persoane care au incercat, au reusit sa slabeasca foarte mult(depinde de caz). http://www.libertatea.ro/stire/slabeste-mancand-ciorba-de-varza-230178.html

| Ioana_2793 a răspuns:

Heylove struck

Da, este foarte buna ideea ta. Daca o sa poti sa o respecti, o sa slabesti.
Dar nu te astepta la efecte imediate.happy

Bafta!

| BellaRagazza007 a răspuns:

Salut, asculta, sa slabesty inseamna sa te tii de o dieta basata pe, mai ales, fructe si legume. Sa nu faci foamea, daca o faci, da slabesty, dar iti distrugi stomacu ecc... asculta, mananca cate un pic din tot!( intr-adevar este foarte bine sa nu consumi alimente prjite) painea trebuie sa o consumi, nu in cantitati industriale, dar ori cum, trebuie este indispensabila pentru organismu nostru! sportu trebuie sa te tii de el, in fiecare zii sa faci cel putin 30 minute de sport!---> cel putin! este bine sa mananci la ora sase, si dupa sa nu mai mananci nimic, pana a doua zii, cand faci miku dejun! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mananci si maine, dar nu in cantitate excesiva sau ca de obicei.cate o feliuta in fiecare zi, si in special paine integrala sau graham.