| andreeafbz a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu daca in tulcea exista magazine din care pot cumpara ochelari wayfarer dar nu vreau de soare vreau din aceia cu lentile transparente. sper sa primesc un raspuns cat mai rapid.va pup. dau FUNDITA!

1 răspuns:
| Asdffd a răspuns:

Mai...daca ai mall si ai New Yorker acalo is:] sau iti poti achizitiona de pe net sau iti iei de soare si iti pui lentile in plstic daca ai unde sa gasesti.Eu am si de soare si cu lentile transparentelove struck