| ilink1996 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu unde pot vedea online episoadele din desenul acela animat zambetul lui sharon( cu subtittrare) ca l-am gasit numai in engleza...ms mult

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Pe acest site gasesti toate episoadele din serial, dublate in romana:
http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/zambetul-lui-sharon

Sper ca te-am ajutat!

| Crisu a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/ vezi ca e penultimul si nu are subtitrare. E dublat in romana. :P Vizionare placuta!