| Emmy2013 a întrebat:

As vrea sa va cer parerea. Sunt in clasa 8 si vreau sa merg la unul dintre liceele : Liviu Rebreanu si Andrei Muresanu la stiinte ale naturii. APP sunt in Bistrita Nasaud va rog!

Răspuns Câştigător
| DarkMarie a răspuns:

Ambele licee sunt foarte bune, dar ţi-aş recomanda cu dragă inimă "Andrei Mureşanu". Este cel mai bun pe profilul ştiinţe ale naturii, având profesori de excepţie. Dacă ar fi să alegi acest liceu cu siguranţă nu vei regreta! big grin