| adryutzza13 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca ati fost vreodata in tabara din Arieseni, judetul Alba? Daca ati fost imi puteti da niste detalii? big grin. Ma voi duce si eu pe data de 1 august si vreau sa stiu cam cate paturi exista intr-o camera, peisaje, cum a fost mancarea, si o parere a voastra happy. Mrsik :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, acum, unde veti fi cazati(referitor la camere). Peisajele sunt foarte frumoase, veti avea foarte multe de vazut(si foarte mult de mershee hee), dar va merita tot efortul.Cu mancarea nu prea m-am inteles; ni s-a servit o data ciorba cu otet(am inteles ca acolo nu se prea foloseste bors), pe placul meu a fost doar micul dejun.In mare a fost ok, daca mi se va mai ivi ocazia sa merg, o voi face fara nici-o ezitarehee hee.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde te duci tu dar eu am fost prin alba si este foarte frumos acolo, la pensiunea unde am fost eu era 2 paturi si mancarea foarte buna