| MMarina a întrebat:

As vrea sa vad un film. CE comedie buna imi recomandati? nu conteaza cu ce este. Dar mi-ar palke daca ar fi despre adolescenti. dau funditza.

3 răspunsuri:
| Diiaanna a răspuns:

Eurotrip(comedie) dar ti-as recomanda si Dangerous Minds, desi nu este comedie, este un film foarte bun cu si despre adolescenti.Vizionare placuta!

| Lizetti a răspuns:

Incearca filmul LOL(2008) versiunea franceza este un film prea belea si tot misto este si Flipped uitete la amandoua sunt geniale happy

| lion15 a răspuns:

Incearca toate seriile American Pie, incearca serialul Two and a half man, How i meet you mother... Orice serial cu Jim Carrey. Comedii gen Sex Drive, Project X etc.