| Sesci a întrebat:

Buna!kiss. as vrea si eu niste statusuri despre fete din astea care se cred niste dive si de fapt nu suntchatterbox[Fundalove struckx]

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Adica status dala de fite nu?batting eyelashes
pai.
Ele`s niste tarfe! Din moment ce le-ai **** o data.Numai scapi de ele.
De sus arat biine.De jos arat extrem de buna!:X
Curvelor faceti`mi loc.Eu sunt cea mai mare MISS din TOP.Sunt printre 1 la "Miss finetze" niciodata n`ai sa ma vezi printre zdrentewinking!
Divele maimutzele.*** tarfele.Le impusti direct.In fund le da`i ejekt.
Fitze mondiale, forme senzuale.Toate din juru meu.Sunt curve mai mereu.
Ma cataloghezi cu sapca, pantalonii largi. Nu ma integrez in lumea ta de falsi. Hai fi serios, mintea nu consta-n tzoale, atitudinea mea dovedeste ca tu esti moale.

Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau, ca nimeni nu-si da seama ce se-asunde-n capu' tau, esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine, ai stilu' tau de-a amagii numai dintr-o privire.

1 răspuns:
| AuDCul0ri a răspuns:

Nu vrem fete fitoasa, sa fie doar frumoase!
Dale`n colo...`s pitzipoance.Nu vrem dive sau fitoase!
Hai zi si tu "pa" la fite si revino intre fetite.Nu te mai crede doamna mare ca nici par nai intre picioare.
Pitzipoancele, fite, dive ...Sa moara!
Vrem fete dragute, de treaba nu dive urate. Veziti de teaba.oh go on