| tatiana123 a întrebat:

As vrea si eu o porecla dar nu stiu. Imi puteti spune si mie va rog.Si app ma cheama Tatiana.

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Tanny

| Fillaide a răspuns:

Tany, Tyana, Tya, Any

| medgirl a răspuns:

Taty
Tia
Tiana
Tania
Taniusa
Iana

P.S.Imi place fff mult Taty(super prenumele tau)

| georgiana37 a răspuns:

Iana

tati

anyta

bonyta

ana

anisoara

ancutza

porecla inseamna ceva amuzant... dar eu cred ca la cele de sus te-ai referit, ca pentru a iti pune o orecla la tatiana noi trebuie sa iti stim caraceterul ca daca iti spunem tatiana slabutza (gen altceva nu mi-a venit in minehee hee) tu esti poate un pic mai plinutza.intelegi?

pup.
fuuunda?batting eyelashes

| AdY a răspuns:

TantiAna

| babygyrl a răspuns:

Tana
Tany
Ana
Tati

| sweetcupcake97 a răspuns:

Am o prietena tatiana si noi ii zicem tatici

| trilulilu_6197 a răspuns:

Tika laughing, asa ii spunem noi unei fete care o cheama Tatiana

| chelsea a răspuns:

Taty

| Luca_Adriana_1993 a răspuns:

Esti foarte amuzatta eu cred ca o sa mearga taty,tany,itay, tanioiu, taniusica!