| yrinuka_6495 a întrebat:

as vrea si eu sa incercam sa facem o povestioara din raspusuri ok?
incep eu:a fost odata un rege...{continuati voi}succes!

Răspuns Câştigător
| anamaria979 a răspuns:

Care avea un baiat si fata si rege a vrut sai casatoreasca pe amandoi dar ei nau acceptat asa ca i-a izgonit de la castel si au plecat in lumea mare au mers peste paduri si dealuri pana au poposit la un copac si au adormit apoi fata s-a trezit si i-a spus fratelui sau ca a visat ca copacul sub care stateau ei avea putere magica si cine rupea frunza din el putea vindeca orice boala si cel ca bea din paraul de langa copac se face bine dintr-o data, apoi au umplut gentile cu frunzele copacului si faa a umlut sicla su apa din *** si au leca la drum...si uitate la povestea asta dai click si vezi continuarea.nu uita de fuinda!:-P ...http://www.youtube.com/watch?v=HFwcdNvlB6Y

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Intr-un tinut indepartat si avea o fata cu ochi ca stelele si parul ca soarele dar pe cat era de frumoasa pe atat de rau ii era sufletul