| deealove a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cum fac un videoclip cu niste poze si sa adaug si o melodie? vreau sa postez pe youtube niste poze dar nu stiu cum sa le fac ma ajuta cineva? va rog frumos...

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Windows Movie Maker. Il are toata lumea. Cauta-l cu atentie in programele tale, e cel mai simplu si cel mai util. Daca nu te descurci cu el, trimite-mi un mesaj si iti zic cam ce ar trebui sa faci in mare...
Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma pozate ajuta... vreau sa fac un videoclip din niste poze si sa pun si o melodie...va rog frumos:X
care ma pozate ajuta sa ma contacteze la id : valy.myhaela

| deealove explică:

Rocky iti multumesc foarte mult! ehm daca vrei sa ma contactezi adauga'ma in lista ta de messenger : deeayu_iloveyou