| FCSB666 a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat.Se facea ca diavolul statea langa casa preotului. Diavolul facea numai lucruri rele:creea furtuni, tornade..ca sa zic asa, ii facea pe copii din buni-rai etc. Ce credeti ca inseamna toate astea avand in vedere ca l-am vazut si pe preot in vis timp de 2 secunde, era imbracat in negru...cat despre diavol..nu i-am vazut fata, dar stiam ca el e pur si simplu din vis + ca avea un "conac"/castel infricosator... oare ce inseamna? straight face

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Uite aici cate ceva despre asta :
http://www.portal-info.ro/......-1839.html
Dar nu ar trebui sa crezi atata in vise. Nu e nimic real dupa parerea mea.
Sper ca am ajutat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YEAR a răspuns:

Nu stiu... poate ca inseamna ca te-ai departat de Dumnezeu si ca ar trebui sa te duci sa te spovedesti si sa mergi la cateva slujbe la biserica. Mai mult ar trebui sa vorbesti cu un preot si el ti-ar ptea scpune ce semnificatie are visul tau... Sper ca te-am ajutat happy