| Candy_8357 a întrebat:

Asi vrea sa va intreb ce programe de editat poze pe imvu mai stiti in afara de Gimp?

Răspuns Câştigător
| NoAntidote a răspuns:

Photoshop, photoscape, picasa 3, tazz, pizap, photofunia, photoshine, paint, photoinstrument. dar poti cauta pe google.programe de modificat poze si gasesti o gramada! trebuie sa fie ceva care sa-ti placa...winking:*

4 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Photo filtre, Photo pos pro, Hornil StylePix, Photo! Editor, Magic photo editor.Toate astea le poti lua de pe www.i-download.ro

| VictorSilviu a răspuns:

Cel mai tare e: Photointrument

| adelina_5429 a răspuns:

PhotoScape, photoshop, Picasa, photobie, makeup pilot, PhotoPerfect Express toate sunt marfahappy

| kosma a răspuns:

Photodream