| anonim_4396 a întrebat:

Buna kiss.
Astazi mi-am luat o camera web Omega cu rezolutie de 300K pixeli (1.3M pixeli interpolata) si se vede oribil, aproape ca nu se intelege nimic.
Imi puteti spune cum sa fac sa se vada mai binethinking
Dau fundita. kiss

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Hellohappy vezi ca, camera trebuie sa aiba o rotita pe undeva...de cate invarti si o faci sa se vada cum vrei tu s au poate din cauza driverului(foarte putin probabil)lasa un pm daca nu te descurci...bafta

2 răspunsuri:
| madalykuka a răspuns:

Nu stiu?thinking
uitaye bine de tot la ea poate sa aiba ceva care sai modifici rezolutia sau ...ar trebui sa ti se miste okiu ala ca sao poti fixa.
succes

| gabi70 a răspuns:

Vezi ca in fata se regleaza si trebuie sa te uiti ca are si un filet si il insurubezi ca pe un surub si depinde daca ai instalat si driverul si ce mai e pe cd.