| εмiLч97 a întrebat:

Buna happy
Ati citit "Zece negri mititei" de Agatha Christie? Cum vi s-a parut? O recomandati? Daca "DA" De ce? [raspuns mai detaliat/amplu]
P. S.: Nu e pentru scoala ci pentru ca nu mai am ce sa citesc.
Astept raspuns

Răspuns Câştigător
| Tifftiff a răspuns:

Am citit cartea mai demult si ti-o recomand daca iti plac cartile de gen politist, cu suspans happy.Ca sa nu fac spoiler sau sa dau informatii gresite (am citit-o cam anul trecut prin august) stiu ca actiunea avea legatura cu o poezie si erau toti stransi pe o insula.Si pot sa spun ca iese din tiparul altor carti scrise tot de Agatha Christie. big grin