| mynna27 a întrebat:

aveti ceva statusuri noi...

Răspuns Câştigător
| diana_5715 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Http://fite-si-fetite.blogspot.com/......ioase.html

http://www.statusuri-mess.com/statusuri-cool-statusuri-smechere/

http://www.f-jokes.com/....../index.php

http://ginutza-star.blogspot.com/2009/09/statusuri-cool-pentru-fete.html

sper ca tiau placut... funda?!:D:D

4 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

• Dar ce aRe incepuT ToT se sfarSesTe inTr`O zi •

• Lumea nu mai e aSa cum era canDva •
• azi nu Te mai cunOasTe cinE Ieri Te respecTa •

• Vom sparGe GheaTsa … vom LupTa pan` La sfarsiT •
• Sa Se ofTice FraieRii cand vor veDea c`am reusiT •

• Mereu s`a vOrbiT … s`a criTicaT desPre TrecuT •
• cOnTeaZa ce vei faCe azi … Nu ce ai FacuT •

• Da` scuZa`ma ca iti spun … Dar esti un mare dObitOc •
• Ce fOlOs ai capu` mare daca nu ai creier deloc? •

• Hai ruPe`Te puTsin … hai scOaTe`Tsi ‘piepTu`’ •
• Hai arunCa cu lOveLe … Fa pe seFu` •

• Asa ai fost din TineReTse •
• Un reTarDaT cu 10. 000 De FeTse! •

…->…• Am venit sa Fac haOs •
• voi aTsi venit ca sa Ne imbaTam •
• Am venit sa rupem Targu` •
• Si defapT n`am venit sa ne disTram •
• Iau Trei sTicLe de whisKy Si Le dau pe gaT usOr •
• Si O sa Fiu disTrugatOr!; x •

ღ `♥. şi daca lui ηu`i pasă. miє de Cє mi-ar păsa... ♥`

uu` zici ceva d` genuu` : "haha, imi merge bine... Da nu` t` bucura, ca tot 0 sa` se termine laughing

| Nuu` rezolvi nimic! Injuri fara rost, injur`o pe mata ca ea te-a crescut prost.| tongue

Incepe o poveste despre viata oricui;]]
Poate fi viata ta, poate fi a nimanui,oh go on
Poate fi o poveste cu final fericit, :]
Poate fi totodata un vis tongue

Neimplinït?[]

| pitikaaaa a răspuns:

O tarfa, e o tarfa.Nu incerca sa-i gasesti scuze, nu se merita`:X
Ma simt ca trandafirul crescut din ciment`:X

Eu imi i au status`urile din melodii de l Nane sau Parazitii:X

| Gumitsăă a răspuns:

"Tu esti` baiatu` care mi-a incurcat toate fitsele zapacita la propriu` nebuna la figurat` irascibila` cateodata` ironica` de placere` perversa de cand ma stiu`

"Nu e vreo nasoala dar nici nu-i Ana Lesko, crezi c-o afecteaza daca fluieri când o vezi`?!

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck

Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

As vrea sa cred vrajeala ta, Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA...Decat sa ma tot vrajesti, Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti:X:X